Import z Indonezji

Import wyrobów z drewna z Indonezji do Polski w 2020 roku szacuje się na ponad 20 milionów złotych. Indonezyjscy producenci i drobni rzemieślnicy oferują duży wybór produktów meblarskich, dekoracyjnych i rękodzieła. Wyróżniają się na tle pozostałych krajów Azji Południowo-Wschodniej.

Jesteśmy po to, aby jak najbardziej ułatwić import z Indonezji i zminimalizować ryzyko związane z wiarygodnością producentów, jakością produktów. Nasz całościowy nadzór i transparentność usługi uczyni proces bezstresowym.

Transport morski z Indonezji trwa około 5 tygodni. Do tego doliczyć należy czas oczekiwania na zamówione produkty, pakowanie i przygotowanie do wysyłki co może zając około 4-5 tygodni.

Import z Indonezji

Dla kogo

Bezpieczeństwo

Ile to trwa

Targi branżowe

Weryfikacja firm w Indonezji

Nie tylko meble

Wybierz

Zacznij od bezpłatnej konsultacji z nami. Dowiesz się więcej o naszej usłudze, produktach i warunkach. Przeprowadzimy dla Ciebie audyt producentów, wyszukamy produkty, wynegocjujemy najlepsze ceny i prześlemy Ci zdjęcia z wymiarami i dostępnymi modelami.

Na tym etapie możemy zakończyć. Może chciałeś po prostu zrobić rozeznanie w rynku lub znaleźć dla siebie rzetelnych producentów i sam przeprowadzić proces zamówienia? Przekażemy Ci szczegółowy raport i dalsze kroki zależą od Ciebie.

Decydując się na naszą usługę możesz liczyć na całkowitą koordynacje zamówienia i wysyłki oraz informacje na bieżąco o całym procesie.

Jak pomagamy znaleźć produkty

Co warto zamawiać

Formy współpracy

Negocjowanie cen

Kontenery i wielkość zamówienia

Zamów

Po wybraniu produktów i podpisaniu umowy rozpoczniemy proces zamówienia. Zapewniamy kontrolę wykończenia produktów. Wszystko sprawdzimy przed odbiorem od producenta, a Tobie wyślemy zdjęcia.

Zamawiamy kontener o odpowiedniej ładowności. Najczęsciej jest to 20"DV do którego zmieści się 30 m3, 40"DV o pojemności 67 m3 lub największy 40'HC (podwyższony), który pomieści 76 m3.

Produkty będą profesjonalnie przewiezione do magazynu i tam odpowiednio spakowane, tak aby na czas frachtu morskiego zapewnić jak najlepszą ochronę.Jesteśmy elastyczni i dajemy Ci wybór. Możesz rozliczać się z nami lub płacić oddzielnie dostawcom, spedycji a nam wyłącznie za naszą usługę.

Jak wygląda proces zamawiania

Kontrola jakości i odbiór

Umowa

Płatności

Wyślij

Importując towary z Indonezji możesz wybrać transport morski lub lotniczy. Przy niewielkich rzeczach lotniczy będzie lepszym rozwiązaniem, przy meblach i większych ładunkach - transport morski. Zamówimy dla Ciebie kontener, załadujemy go i wyślemy.

Przygotujemy pełną dokumentacje i przeprowadzimy Cię przez niektóre formalności, których będziesz musiał dopełnić w Polsce. Bądź spokojny we wszystkim pomożemy, a odprawą celną zajmie się agencja spedycyjna.

Od pakowania po odbiór

Dokumenty i Ubezpiecznie

Cło, odprawa celna i transport

Terminologia